Platba

Platba tovaru je možná bezhotovostne bankovým prevodom,online platbou cez platobnú bránu GP WebPay  alebo hotovostným vkladom na účet. Klimatizáciu expedujeme v deň pripísania platby na bankový účet.Po odoslaní objednávky Vám príde na Váš e-mail výzva k platbe s uvedenou sumou, číslom účtu a variabilným číslom

Platobné údaje

Číslo účtu: 24 0117 8503/8330

IBAN: SK83 8330 0000 0024 0117 8503

BIC kód/SWIFT: FIOZSKBA

Variabilný symbol: číslo objednávky 

Doprava 

Spôsob dodania klimatizácie je doručenie kuriérskou službou Expres Kuriér-Slovenská pošta.Tovar bude doručený na adresu, ktorú uvediete v objednávke. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne vo vopred dohodnutom čase. Cenu za dodanie tovaru mimo SR Vám naceníme individuálne na požiadanie.

Dodanie klimatizácie bude realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 2-5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet, alebo od odoslania potvrdenia o vykonaní platby.Vo výnimočnom prípade môže dodanie klimatizácie trvať aj dlhšie ak dodávateľ dočasne tovar vypredal. V tom prípade budete bezodkladne informovaný.

Pred prevzatím si obal klimatizácie skontrolujte či je neporušený, v prípade poškodeného obalu klimatizáciu z tohto dôvodu nepreberajte a nahláste to / zapíšte na prepravný list.